Головна

Наша адреса:
 вул. Федоренка,46 с. Таганча,  Канівський район Черкаська область  19052

Телефон: (047)-36-96-1-07, e-mail: 

tagancha@kaniv.info, tagansha_school@ukr.net
17 жовтня 1882 року(за старим стилем) в  с. Таганча було відкрито двокласне сільське народне училище у двоповерховій цегляній будівлі, яка збереглася до сьогоднішнього часу. Читати далі
Про проведення місячника

«За здоровий спосіб життя»

 

Відповідно до річного плану роботи на 2018/2019 навчальний рік, на виконання наказу по школі від 09.11.2018р. № 64 «Про Проведення місячника за здоровий спосіб життя» та з метою формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя в школярів, у школі з 12.11.2014 по 14.12.2018 року проводився  місячник „ За здоровий спосіб життя”.  Поняття  „здоровий спосіб життя” розглядалося у співвідношенні тріади: здоров’я – здоровий спосіб життя – культура здоров’я.

"Дякую захисникам"

            В рамках проведення конкурсу «Дякую захисникам» в школі проведено такі заходи:

         1. Лінійка присвячена захисникам воїнам ООС.

          2. Написання учнями листів «Лист герою»

          3. Участь учнів в акції «Малюнок на фронт»

          4. Читання віршів складених учнями школи «Вірш захиснику»

          5. Зустріч з воїном ООС 56 мотопіхотної бригади Вовком Віктором Володимировичем

         6.Малюнки, вірші, листи передано воїнам 56 мотопіхотної бригади 21 окремого мотопіхотного батальйону «Сармат»
Традиційно вже  у нашій школі відбулося свято — посвята першачків у козачата.

Вступаючи до лав козацтва, перед обличчям своїх друзів, перед рідною землею та пам’яттю звитяг козаків, школярі урочисто поклялись, що вивчатимуть історію і традиції українського народу, готуватимуть себе розумово, фізично і морально, щоб чесно і віддано служити українському народу в ім’я становлення нашої незалежності та процвітання.


Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика  конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.Конкурс було засновано українським меценатом Петром Яциком у травні 2001 року. Конкурс проводиться щорічно.
ТРЕНІНГОВІ ЗАНЯТТЯ " МЕДІАТОРИ - ОДНОДІТКИ"

        Давно відомо, що легше не сваритися, аніж потім миритися. Дорослі іноді набувають такої життєвої мудрості запізно... але ж дітей можна навчити! Шкільна медіація - це, мабуть, найменш конфліктний і найбільш миролюбний спосіб заздалегідь, ще до виникнення, «втопити» будь-який конфлікт. А якщо сварка уже почалася - то цей метод найефективніший для врегулювання у шкільному середовищі, такому пластичному і такому схильному до підвищеної емоційності...


Цікава акція відбулася у стінах нашої школи. 23 жовтня завдяки батькам учнів у школі було проведено «СОЛОДКИЙ ЯРМАРОК» ,на якому продавалися солодощі та домашня випічка. Усі смаколики турботливі мами приготували з любов’ю і власноруч. Навіть після закінчення ярмарки у школі панував веселий настрій, а діти були дуже вдячні активним і добрим мамам, які створили солодке і незабутнє свято.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.День захисника України

В багатому на подвиги літописі українського воїнства було безліч битв і дат, гіднихстати святом, проте ще з козацьких часів день Покрови Пресвятої Богородиці був святковим днем захисників Вітчизни, козацькою Покровою. 75 років поспіль 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії — військово-політичної формації українського визвольного руху.
  З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту 
в школі пройшли Олімпійські урокиСВЯТО КВІТІВ 12 вересня
Що найчарівніше буває,
Що може душу розбудити?
Скажіть мені, хто відгадає:
Ви правильно назвали - квіти.
___________________________________

2017-2018 навчальний рік

14 травня в школі був проведений День Європи.В програмі цього дня був проведений виховний захід:«Європа наш спільний дім! Європа колиска усіх країн»Також було проведено загальношкільний конкурс: «Страви європейської кухні», де між класами проводився конкурс на краще представлення вареників, дерунів, піци, пельменів.


12 травня відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
    Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 05 травня в школі відбувся  День цивільного захисту.


23 березня 2018 року в школі проходив І етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників.

І місце зайняла команда учнів 11 класу;

ІІ місце команда 6 класу;

ІІІ місце команда 8 класу.

                                                                                 Команда 11 класу
                                                                                   Команда 6 класу
                                                                                   Команда 8 класу
                                          

Шевченківські читання, присвячені 204-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка – видатного поета, художника, митця, якого знають і шанують у всьому світі.

Нагороджені переможці заходів, які були проведені в рамках святкування 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Переможці конкурсів, присвячених Шевченківським дням «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття»У яскравий сонячний день 6 березня учні школи взяли активну участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник». У конкурсі прийняли участь 25 учнів. Особливу увагу слід звернути на завдання гри. Вони, як завжди, мають не репродуктивний характер, а творчий, частково-пошуковий, навіть дослідницький, що неабияк стимулює пізнавальну діяльність школяра. Учні з ентузіазмом виконували завдання Конкурсу та з нетерпінням чекають результатів.
Мову і літературу
ми вивчаєм повсякчас,
«Соняшнику» дуже вдячні,
хай знання провірить в нас:
як ми знаєм рідну мову,
мислимо логічно,
звичаї свого народу
пронесем крізь вічність

Картинки по запросу день рідної мови

День рідної мови

Кожного року 21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Було запроваджене у світі у листопаді 1999 року, а починаючи з 21 лютого 2000 року цей день відзначаємо і ми - українці.


Спартакіада сіл Канівщини


З нагоди річниці визволення від фашистських загарбників 17 лютого 2018 року в Таганчанській загальноосвітній  школі відбулася щорічна традиційна зимова спартакіада серед колективів фізкультури. Докладніше


Дорогі Українці, згадаємо сьогодні в своїх молитвах  Героїв Небесної Сотні, які віддали свої душі та тіла за нашу Неньку Україну.Царство їм Небесненизький уклін родинам.Також  згадаємо всіх воїнів АТО, які обороняли і обороняють Україну від агресора та тих, хто віддав за це своє життя.Вони хотіли бачити Україну вільною від ворога,тому нам живим потрібно незабувати за що загинули наші Мужні Герої. 


      


ВІТАЄМО команду наших хлопців та дівчат ПЕРЕМОЖЦІВ 
зональних змагань з волейболу (08.12.2017)


Міжнародний математичний конкурс Кенгуру04.12 по 08.12.2017
Районний семінар-практикум для педагогів-організаторів

(Усний журнал " З Україною в серці") 06.12.2017
Зустріч з депутатом Черкаської обласної ради Коваленком О.А.
(отримання сертифіката на ноутбук ASUS) 05.12.2017

Свято підготували учні 3 класу
         ( 23.11.2017)                                                    

Щиро вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

 Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає у собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

 У День Гідності та Свободи ми низько вклоняємося всім захисникам української державності, подвигу загиблих патріотів, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього. Давайте будемо гідними нащадками борців за свободу України та разом розбудовуватимемо сильне демократичне суспільство, в якому на всіх рівнях дотримуватимуться ідеалів справедливості, пануватиме закон і порядок.

Вітаємо вас з Днем Гідності і Свободи, бажаємо здоров’я та наснаги, добробуту та мирного неба.

Слава Україні!
Проведення ХVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

(09.11.2017)

Проведення XVII Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності (09.11.2017) 
Вітаємо переможців І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 


Весела ярмарка (19.10.2017 р.)Відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка ( 19.10.2017 р.)

 


       Відзначення Дня захисникаУкраїни (15.10.2017 р.)


21.09.2017 о 14 год. вся Україна почула дзвони. Передзвін до Дня Миру.
Свято квітів ( 21.09.2017 р.)


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

http://mon.gov.ua/

https://sites.google.com/a/kaniv.info/tagancha/home

http://ru.osvita.ua/


http://oipopp.ed-sp.net/

https://learningapps.org/


http://www.dniprowazirka.com.ua/

    
Слід здійснити вхід, щоб додати видимі лише для вас ґаджети
Підсторінки (1): Фінансовий звіт
Comments