Гордість школи

Учні нашої школи традиційно активні учасники  різноманітних конкурсів, олімпіад та змагань.

Найкращих результатів  у 2015-2016 навчальному році досягли:  учениця 9 класу Слівінська Вікторія, яка зайняла І місце в районній олімпіаді з англійської мови та стала учасником обласного етапу.

Учениця 7 класу Кухарчук Анна та учениця 10 класу Скляр Марія стали переможцями, а учениця 5 класу Маринич Валерія зайняла ІІ місце в районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Призером конкурсу юних поетів(ІІІ місце) «Тарасовими шляхами» стала учениця 9 класу Слівінська В.

8 учнів школи стали учасниками Всеукраїнського етапу Міжнародного  математичного  конкурсу  «Кенгуру»: учень 4 класу Бузницький Артем та учень 6 класу Дорошенко Єгор показали «добрий результат».

Збірна команда школи зайняла перше місце у міськрайонному турнірі з волейболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Павла Корчаки та стала призером районних змагань серед школярів.

Команда в складі учнів 5,6 класів прийняла участь в обласному спортивно-масовому заході серед дітей «Олімпійське лелеченя» та зайняла ІІ місце в зональному етапі.